• Betaguard

Ypatinga organizmo apsauga kiekvieną dieną. Maistinių medžiagų mišinys, palaikantis platų organizmo funkcijų spektrą. Originali kruopščiai atrinktų vitaminų, mineralų ir karotenoidų formulė.
Deguonis, kuriuo kvėpuojama, be abejonės yra svarbiausias mūsų aplinkos elementas. Tačiau oras nuolatos teršiamas automobilių, gamyklų, jėgainių išmetamosiomis dujomis, žemės ūkyje naudojamos kenksmingos purškiamos medžiagos. Be to, į aplinką patenka kenksmingos medžiagos iš tokių šaltinių kaip cigaretės, griliai, laužai. Negana to, valgome užterštą maistą ir geriame užterštą vandenį. Daugelyje mūsų vartojamų produktų yra konservantų, priedų, dirbtinių dažiklių. Kai kuriuose produktuose gali būti ir pesticidų bei kitų nuodingų medžiagų likučių.
„Neolife“ siūlo „Betaguard“. Moksliniais tyrimais buvo nustatytas teigiamas kai kurių medžiagų poveikis organizmo apsaugai, tai dr. Arthur Furst paskatino sukurti maisto papildą „Betaguard“. Šio produkto sudėtyje yra tam tikras kiekis beta karoteno, kuris efektyviai saugo nuo oksidacinės pažaidos, nes ši medžiaga gali „sugauti“ ir sunaikinti laisvuosius deguonies radikalus. Todėl „Betaguard“ gali būti naudingas tiems, kurie rūko, gyvena su rūkančiais žmonėmis arba dirba prirūkytoje patalpoje, dažnai būna užterštoje aplinkoje bei sportininkams ir fiziškai aktyviems žmonėms, nes jiems reikia daugiau energijos ir deguonies, todėl jiems kyla didesnė rizika dėl oksidacijos.
„Neolife Betaguard“ sudėtyje yra:
karoteno, gaunamo iš natūralių morkų aliejaus, kuris organizme virsta vitaminu A. Beta karotenas apsaugo šlapimo pūslę ir plaučių audinius nuo taršos;
vitamino E – ypač stipraus antioksidanto, išgaunamo iš natūralių augalų ir apsaugančio ląstelės membraną nuo oksidacijos;
vitamino C, apsaugančio visas iš vandens sudarytas ląstelių dalis. Jis taip pat svarbus vitaminui E atstatyti;
cinko, apsaugančio nuo sunkiųjų metalų, tarp jų gyvsidabrio ir kadmio, poveikio. Kadmis yra vienas pavojingiausių elementų, slopinantis organizmo fermentų veiklą;
vitamino B, palaikančio natūralų organizmo gebėjimą apsisaugoti ir šalinti daugelį toksinų;
seleno, apsaugančio nuo sunkiuosiuose metaluose esančių nuodingų medžiagų.
„Betaguard“ ir „Carotenoid Complex“ – stiprus antioksidantų junginys
„Betaguard“ ir „Carotenoid Complex“ yra stiprūs antioksidantai, kompensuojantys skirtingų maisto medžiagų trūkumą maiste. „Betaguard“ yra antioksidantų kombinacija, turinti sinerginių savybių, naikinanti pavojingas medžiagas bei maksimaliai apsauganti nuo aplinkoje esančių toksinų. Karotenoidų su maistu gauname nepakankamai, todėl kiekvienoje „Carotenoid Complex“ kapsulėje yra tiek karotenoidų, kiek jų yra optimalioje vaisių ir daržovių porcijoje. Abu šie produktai „Betaguard“ ir „Carotenoid Complex“ kartu padeda apsaugoti mūsų organizmą.


Vartojimas: gerti po 3 tabletes per dieną.

Kiekis: 90 tablečių.

 

Norėdami matyti informaciją apie sudėtines dalis ir maistines medžiagas, spauskite ant etiketės.  Betaguard
Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
Saugoti nuo vaikų.

Write a review

Please login or register to review

Betaguard

  • 41.00€


Related Products

Acidophilus Plus

Acidophilus Plus

Sutrikęs virškinimas gali bet ką sutrikdyti. „Gerieji“ mikroorganizmai palaikys gerą jūsų žarnyno f..

52.90€

Carotenoid Complex

Carotenoid Complex

Karotenoidų maisto papildas. Būtina kasdien suvalgyti pakankamą kiekį šviežių vaisių ir daržovių. I..

79.90€

Flavonoid Complex

Flavonoid Complex

Flavonoidų maisto papildas. Gaukite naudos iš vaisių ir daržovių, turtingų flavonoidais. Flavonoida..

31.80€

Tre-en-en

Tre-en-en

Šiuolaikinio grūdų apdorojimo proceso metu pašalinamos labai daug maistinių medžiagų turinčios grūd..

62.40€