• „Super 10“, universali valymo priemonė, 25 litrai

Koncentruota, universali valymo priemonė, sukurtas taip, kad nuvalytų nešvarumus beveik nuo visų paviršių. Užtenka nedidelio kiekio – mažesnis poveikis aplinkai. Saugi visiems paviršiams, kuriuos galima valyti vandeniu. Trigubas poveikis: prasiskverbia, tirpdo ir sugeria. Šis produktas jau 35 metus sėkmingai vartojamas namuose visoje Europoje.

„Super 10“ – tai koncentruota valymo priemonė, kuri pasižymi tokiu pačiu rezultatu kaip ir kitos įprastos, tačiau daug vietos užimančios valymo priemonės.

Virtuvėje: papurkškite ir nuvalykite. Tinka prietaisams, medžio, metalo dirbiniams, emaliuotiems paviršiams, viryklių paviršiams, langų rėmams, kepsninėms, garpuodžiams, puikus valiklis puodams ir keptuvėms.

Vonios kambaryje: įrangai, grindims, sienoms, plytelėms, veidrodžiams.

Skalbimui: išvalo rašalo, pieštukų, lūpų dažų ir giliai įsiskverbusias dėmes.

Svetainėje: kilimui, langams ir kitiems paviršiams.

Garaže: mašinos varikliui. Nuvalo purvo ir alyvos dėmes, tinka įrankių, garažo grindų plovimui. Vinilo ir dirbtinės odos paviršiams naudokite vidutiniškai skiestą valiklį.

Lauke: kepsninių grotelėms, vartams, sodo baldams.

Priemonė skiedžiama. Iš vieno litro koncentrato vidutiniškai išeina 11 litrų (arba 22 buteliukai po 500 ml) atskiestos ir paruoštos naudoti priemonės.

500 ml kaina: 0,54 eur!

Ekonomiška! Saugu! Veiksminga!

Be agresyvios chemijos! Tausoja gamtą, sveikatą ir vandenį!

„Super 10“ naudojimas:

Ypač sunkus valymas: skiedimas: 1:3 - vieną dalį „Super 10“ ir 3 dalis vandens atskieskite buteliuke su purkštuku.

Kraujo dėmės: sušlapinkite dėmę šaltu vandeniu. Papurkškite „Super 10“ ant dėmės. „Super 10“ per keletą minučių prasiskverbia į audinį. Skalbkite įprastai.

Orkaitės ir kepsninės: įkaitinkite orkaitę iki 50 °C. Išpurkškite orkaitės vidų koncentruotu skiediniu ir uždarykite orkaitės dureles. Jeigu skystis išgaruoja (jei temperatūra yra didesnė nei 50° C), išpurkškite dar kartą, kol orkaitės sienelės taps drėgnos. Leiskite „Super 10“ atlikti savo darbą – palaukite 5 minutes. Išpurkškite vėl. Palaukite 15 minučių. Iššluostykite orkaitę šiurkščia, drėgna šluoste.

Varikliai: užveskite, pašildykite variklį ir tada išjunkite. Apipurkškite variklį su „Super 10“ ir palikite 5 minutėms. Apipurkškite dar kartą ir palaukite 15 minučių, tada apliekite stipria vandens srove. Dėmesio: saugokite, kad vanduo nepatektų ant skirstytuvo gaubto ar kitų elektrinių dalių.

Įrankiai ir įrengimai: apipurkškite su „Super 10“ ir palikite keletui minučių. Nuplaukite ir nusausinkite.

Chromas: papurkškite „Super 10“, patrinkite kempinėle ar šepečiu ir kruopščiai nuplaukite vandeniu. Nuvalykite chromo paviršių rankšluosčiu, kad paviršius blizgėtų.

Trynimo dėmės: norėdami pašalinti trynimo dėmes, naudokite „Super 10“ ir šepetėlį.

Įprastinis valymas: jei naudosite butelį su purkštuku, sumaišykite 1 dalį „Super 10“ ir 10 dalių vandens (1:10).

Tinka: virtuvės, vonios paviršiams (sienoms, plytelėms, spintelėms) valyti; lagaminams, šukoms ir šepečiams valyti; plastiko ir vinilo dirbiniams valyti. Atkreipkite dėmesį: valydami, pavyzdžiui, senas dažytas spintelės duris, pirmiausia išbandykite valiklį ant nedidelio vidinio durelių paviršiaus ploto. Valykite iš apačios į viršų, neleiskite valikliui likti ant paviršiaus, tuoj pat jį nuvalykite. Neleiskite, kad priemonė tekėtų paviršiumi. Valydami lakuotas ar nelakuotas medines spintelės duris, visada laikykitės gamintojo nurodymų. Kai kurie lakuoti paviršiai gali būti jautrūs vandeniui, kadangi kai kurių rūšių lakas leidžia paviršiui „kvėpuoti“ ir praleidžia drėgmę.

Kampai: papurkškite „Super 10“. Palikite keletui minučių, kad būtų lengva nuvalyti. Tada nuvalykite su mažu dantų ar kitu tam pritaikytu šepetėliu.

Rašalo dėmės: papurkškite ir leiskite „Super 10“ prasiskverbti ir sugerti dėmę. Dėmesio! Kai kurios rašalo rūšys turi permanentinių dažiklių, kurių išvalyti neįmanoma. Todėl „Super 10“ neišvalys antspaudo ar spausdintuvo rašalo.

Kilimai (baldiniai audiniai ir medžiagos): prieš pradėdami valyti, pirmiausia patikrinkite spalvos patvarumą. Sumaišykite „Super 10“ su distiliuotu vandeniu, kad išvengtumėte vandens dėmių. Nesenas dėmes reikėtų pabandyti pavalyti drėgnu skudurėliu. Atsargiai papurkškite „Super 10“. Palaukite 2-3 minutes. Sudrėkinkite minkštą audinį ir suvilgykite dėmę. Jeigu reikia, papurkškite dar kartą. Neprieinamose vietose patrinkite pirštais ar šepetėliu. Jeigu dėmes sunku išvalyti, pakartokite procedūrą dar kartą. Leiskite audiniui išdžiūti ir po to išvalykite dulkių siurbliu. Nemirkykite ir neleiskite, kad audinys permirktų valikliu „Super 10“! Dėmesio: naudokite „Super 10“ tik nedidelėms dėmėms valyti. Išsiaiškinkite, kokios kilmės dėmė ir ar galima ją valyti su „Super 10“.

Grindys: linoleumas, guma, medis, keraminės plytelės ir vinilas. Išmaišykite 1-3 dangtelius „Super 10“ koncentrato 4 litruose šilto vandens, atsižvelgdami į tai, kokį paviršių teks valyti. Plaukite grindis skuduru ar šluota. Nuvalykite drėgnu ar sausu skuduru. Perplaukite švariu, šiltu vandeniu.

Dėmės ant rūbų: dėmesio: prieš pradėdami valyti, patikrinkite spalvos patvarumą ir perskaitykite skalbimo rekomendacijas! Padeda išvalyti ant rūbų esančias vaisių, kavos, arbatos, makiažo, riebalų dėmės, taip pat purvo dėmes ant marškinių apykaklės. Papurkškite „Super 10“ ir palikite 15-20 minučių, po to skalbkite skalbimo mašina. Naudokite stipresnės koncentracijos skiedinį. Dėmesio: nenaudokite „Super 10“ vietoje mašinos plovimo šampūno. Su „Super 10“ galite plauti ratlankius.

Įprastas valymas ir atnaujinimas: priemonė pašalina trynimo žymes, pirštų dėmes ir nedideles apnašas nuo įvairiausių paviršių. Naudojant šią priemonę, chromas vėl blizga, porcelianas švyti, santechnikos įrenginiai tampa švarūs ir spindintys, taip pat ir kištukiniai lizdai, durų rankenos ir kt. Papurkškite, suskaičiuokite iki 10, ir nuvalykite.

Norėdami matyti informaciją apie sudėtines dalis, spauskite ant etiketės.  Super 10
Saugoti nuo vaikų.

Write a review

Please login or register to review

„Super 10“, universali valymo priemonė, 25 litrai

  • 307.50€


Related Products

Super 10

Super 10

Koncentruota, universali valymo priemonė, sukurtas taip, kad nuvalytų nešvarumus beveik nuo visų p..

18.60€

Butelis su purkštuku

Butelis su purkštuku

Butelis su purkštuku, 500 ml..

2.25€

Butelis maišymui

Butelis maišymui

Butelis maišymui, 500 ml..

2.00€

„Super 10“, universali valymo priemonė, 5 litrai

„Super 10“, universali valymo priemonė, 5 litrai

Koncentruota, universali valymo priemonė, sukurtas taip, kad nuvalytų nešvarumus beveik nuo visų pav..

79.30€

„Super 10“, universali valymo priemonė, 10 litrų

„Super 10“, universali valymo priemonė, 10 litrų

Koncentruota, universali valymo priemonė, sukurtas taip, kad nuvalytų nešvarumus beveik nuo visų pav..

138.90€