• Tre

„Tre“ nėra tik sultys! Tai yra maistinių medžiagų ekstraktas, skanus ir gaivinantis gėrimas, kuris suteikia granatų, kopūstpalmių ir žaliosios arbatos stipriųjų savybių jūsų gerai savijautai. Jis papildytas originaliu „Neolife Inflox“ uogų mišiniu su resveratroliu ir alfa lipo rūgštimi, natūraliai pasaldintas agavų nektaru. 
„Tre“ sudėtyje yra vertingo, vynuogėse esančio resveratrolio ir kitų vandenyje tirpių būtinų augalinės kilmės maistinių medžiagų. Jis suteikia maistinių medžiagų, kurios gali padėti palaikyti organizmo gebėjimą apsisaugoti nuo uždegimų ir oksidacijos, bei palaiko žemą glikemijos lygį. 
Gėrime sujungiama ypatinga vaisių ir mokslo galia. Jame yra standartizuotas kiekis tokių aktyvių maistinių medžiagų, kaip granatų vaisių punikalaginai ir žaliosios arbatos polifenoliai. Taip užtikrinama, kad iš kiekvienos dienos normos būtų gaunamas reikiamas kiekis pačios veiksmingiausios bioaktyvios esencijos. „Tre“ pagamintas iš plataus bioaktyvių medžiagų spektro: Jo dienos normoje yra didžiulė organizmui reikalingų maistinių medžiagų įvairovė!
„Tre“ sukūrė GNLD Mokslo patarėjų tarybos nariai – pasaulyje žymūs ekspertai, kuriantys moksliškai patvirtintus produktus iš sveikų, neapdorotų maisto šaltinių.

„Tre“ – skanus ir koncentruotas: nuo pat pirmojo gurkšnio pajausite jo gaivinantį skonį ir energijos teikiančią galią.


Vartojimas: gerti po 30 ml, 1-2 kartus per dieną. Prieš vartojimą gerai suplakti. Gerti atšaldytą.

Kiekis: 750 ml.

 

Norėdami matyti informaciją apie sudėtines dalis ir maistines medžiagas, spauskite ant etiketės.  Tre
Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
Saugoti nuo vaikų.

Write a review

Please login or register to review

Tre

  • 40.00€


Related Products

Aloe Vera Plus

Aloe Vera Plus

Skanus ir maistingas gėrimas, pagamintas iš grynų alavijų sulčių. Šios sultys spaudžiamos iš patį g..

18.00€

CoQ10

CoQ10

Įkraukite ląsteles su kofermentu Q10 iš natūralių šaltinių. „NeoLife“ naudoja pačias šiuolaikiškiaus..

47.00€