NETEKUSI SVORIO ĮGIJO PASITIKĖJIMO

Dėl dažno užkandžiavimo mokytoja ir „NeoLife“ konsultantė Natalie Duncan nebeįtilpo į savo mėgiamiausias sukneles, o tai sudavė skaudų smūgį jos pasitikėjimui savimi. Žinodama, kad „NeoLife“ gali suteikti išskirtinumo, ji nusprendė, jog atėjo metas pokyčiams. Dabar ji atsikratė nereikalingų kilogramų, atgavo pasitikėjimą, neseniai ištekėjo ir jaučiasi fantastiškai!

Štai Natalie istorija.

– „NeoLife“ produktus vartoju nuo gimimo, o maždaug prieš 8 metus, pasinaudojusi Svorio kontrolės programa, netekau gana daug svorio (21 kg). Nuo tada gyvenau pakankamai sveikai ir aktyviai, bet per keletą pastarųjų metų atsipalaidavau ir vis dažniau pastebėdavau, kas mėgaujuosi šokoladu ir saldumynais po 16 val. Mano pasitikėjimas visiškai krito, kai suvokiau, kad nebetelpu į mėgiamiausius savo drabužius. Tuomet supratau, kad metas imtis veiksmų.“…po 8 mėnesių aš pasiekiau
savo tikslą ir netekau 15 kilogramų.
Jaučiuosi nuostabiai!”

Veiksmų planas

– 2015-ųjų metų rugpjūtį aš apsisprendžiau atgauti ankstesnes savo kūno formas ir išsikėliau tikslą atsikratyti 15 kilogramų per metus. Žinodama apie „NeoLife“ produktų naudą, vėl ėmiausi „NeoLife“ Svorio kontrolės programos. Be „NeoLife“ baltyminių kokteilių ir batonėlių valgiau daug šviežių vaisių ir daržovių, gerųjų angliavandenių, liesų baltymų, gėriau daug vandens ir reguliariai mankštinausi. Tai daryti buvo labai paprasta, ir po 8 mėnesių aš pasiekiau savo tikslą ir netekau 15 kilogramų. Jaučiuosi nuostabiai!
– Po to netekau dar 4 kilogramų – iš viso pavyko numesti 19 kg, ir jau galėjau dėvėti dviem dydžiais mažesnius drabužius. Aš vėl puikiausiai telpu į visas gražiausias savo sukneles, be to pirmą kartą per 3 metus nekantrauju pasitikėdama savimi apsivilkti maudymosi kostiumėlį per šias Kalėdas Pietų Afrikoje. Pasiekusi savo tikslą jaučiuosi daug energingesnė, labiau motyvuota ir pasiryžusi tęsti sveiką gyvenimo būdą.

Sėkmės raktas

Natalie sėkmė slypi sportinių pratimų ir teisingos mitybos derinyje. Padedama „NeoLife“ Svorio kontrolės programos, ji galėjo pradėti gyventi sveiką gyvenimo būdą ir laikytis jo nuostatų ilgą laiką.
– Aš vis dar laikausi šios programos, nes noriu atsikratyti dar kelių kilogramų ir sustiprinti rezultatą. Reguliariai lankau svarsčių kilnojimo, stacionarių dviračių užsiėmimus ir treniruotes ratu, kurios labai padėjo netenkant svorio. Aš taip pat pradėjau bėgioti, nors pradžioje galėjau bėgti tik penkias minutes, o dabar – net 30 min. Tad galėjau dalyvauti keliuose 5 km bėgimuose ir 10 km bėgimo kliūčių ruože varžybose. Anksčiau tokiuose renginiuose niekada nebūčiau dalyvavusi.
– „NeoLife“ baltyminiai kokteiliai buvo tikra palaima mano raumenims jų atsistatymo metu. Taip pat jie padėjo pažaboti alkio jausmą po treniruočių. O su „NeoLife“ batonėliais galėjau daug lengviau laikytis programos. Nuostabu turėti sveikų ir saldžių užkandžių – tai neabejotinai padeda kontroliuoti savo norus! Taip pat kasdien vartojau „Pro Vitality“ maisto papildus, kad gaučiau visų reikiamų maistinių medžiagų kasdieniam gyvybingumui.

Motyvacija

2016 metų kovą Natalie vaikinas jai pasipiršo, tuo suteikdamas dar daugiau motyvacijos laikytis Svorio kontrolės programos. Vestuvių planavimas reikalauja nepaprastai daug energijos!
– Darbas mokykloje visu etatu bei vestuvių planavimas reiškė, kad turiu veiklos visą dieną. Esu labai dėkinga už padidėjusį energijos lygį šiuo užimtu gyvenimo laikotrapiu, bei Svorio kontrolės programą, kurios taip lengva laikytis. Spalio pabaigoje aš ištekėjau už savo puikaus vyro, o mūsų šventė buvo nuostabi. Didelis džiaugsmas pasitikint savimi dėvėti vestuvinę suknelę. 
– Mano svorio kontrolės istorija jau įkvėpė draugus ir šeimos narius, o keletas draugų klausė, kaip aš sugebėjau sumažinti svorį. Nuostabu, kai gali pasidalinti savo istorija, labai tikiuosi, kad tai padės man plėsti verslą. Ačiū „NeoLife“!

Natalie patarimai, kurie padės laikytis „NeoLife“ Svorio kontrolės programos

  • Gerkite kuo daugiau vandens
  • Reguliariai treniruokitės (kardio ir jėgos treniruotės) 
  • Leiskite sau kartais pasmaližiauti
  • Susiraskite bičiulį, su kuriuo kartu sieksite tikslų. Didelė pagalba turėti šalia draugą, už kurį jautiesi atsakingas ir kuris tave padrąsina.
  • Visuomet savo krepšyje turėkite „NeoLife“ batonėlių. Niekada nežinote, kada jų gali prireikti!
  • Kai jums reikia daugiau energijos – gerkite „NeoLife“ arbatą


Šaltinis: Neolifeblog.lt 


NeoLifeBar (vaisių ir riešutų batonėlis)

NeoLifeBar (vaisių ir riešutų batonėlis)

„NeoLifeBar“ batonėlis ilgam numalšins alkį. Mėgaukitės šiuo maistingu ir skaniu sojų traškučių, a..

52.60€

NeoLifeShake

NeoLifeShake

Pagerinkite gyvenimo būdą visaverte ir subalansuota mityba!Baltymai yra pagrindinė kiekvienos mūsų..

88.10€

NeoLifeTea

NeoLifeTea

Natūralus arbatos ir žolelių mišinys. „NeoLifeTea“ – skani ir gaivinanti tirpioji arbata, kuri nat..

47.50€

Pro Vitality+

Pro Vitality+

Mūsų mityba turi poveikį mūsų energijai ir gyvybingumui. Todėl būtina kontroliuoti svorį, būti fiziš..

71.40€

Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)