Kasdienė laiką taupanti mankšta

Visi žinome, kad mankštos ir sveiko maisto derinys yra naudingas mūsų organizmui ir savijautai. Tačiau kartais daugelis jaučiamės tam neturintys laiko. Kaip galima išspręsti šią problemą? 
Jei neturite laiko gaminti sveikų salotų ar jūsų mityboje nėra pakankamai maistinių medžiagų, „NeoLife“ siūlo lengvą šios problemos sprendimą. Vartodami maisto papildą „Pro Vitality+“ gausite maistinių medžiagų, kurių taip trūksta jūsų mityboje. O ar randate laiko mankštai? Vienas iš sprendimo būdų – rasti tokią galimybę kasdienių darbų karuselėje. Čia rasite keletą patarimų, kaip užsiimant įprastais darbais galima pasimankštinti. 


Kodėl reikalinga mankšta
Pirmiausia – kodėl gi turime mankštintis? Mankšta – tai daugiau nei nauda jūsų išvaizdai. Mankšta suteikia energijos, didina savivertę, stiprina imuninę sistemą, stimuliuoja smegenų veiklą ir slopina nerimą. Jei nerandate laiko bėgiojimui ar sportavimui klube, yra daugybė lengvų būdų, kaip tai padaryti neatsitraukiant nuo darbų.
Nenuvertinkite lengvų pratimų. Vien kulnų pakėlimas yra puikus pratimas, skatinantis kraujotaką ir apsaugantis kojas nuo tinimo. Tai galite daryti bet kur – autobusų stotelėje, priešais televizorių ar darbe.
Mankštinkitės prie darbo stalo
Jei esate vieni iš daugelio, kurie darbo valandas leidžia sėdėdami prie stalo, išnaudokite šį laiką lengvai mankštai. Štai keletas pratimų pavyzdžių, kuriuos galite atlikti sėdėdami:
– sutraukite sėdmenų raumenis, atpalaiduokite ir kartokite tai dar devynis kartus;
– atsiloškite nuo stalo ir vėl prisitraukite;
– treniruokite pilvo raumenis sėdėdami ant kėdės ir keldami po vieną koją į viršų.
Darydami pratimus būtinai laikykite nugarą tiesią!
Pasivaikščiokite per pietų pertraukėlę
Greitas pasivaikščiojimas per pietų pertraukėlę yra puiki galimybė pasimankštinti! Rinkitės skirtingus pasivaikščiojimo kelius, jog nepabostų ta pati aplinka. Tam, kad šis užsiėmimas būtų smagesnis, paprašyti prisijungti kolegos ar parsisiųskite į savo mobilųjį telefoną vieną iš sporto programėlių, jog galėtumėte lengvai sekti, ką nuveikėte per dieną.
Išbandykite įvairaus intensyvumo mankštą
Didelio intensyvumo treniruotė yra veiksmingas būdas deginti kalorijas ir spartinti kraujotaką. Tačiau nebūtina tam eiti į sportą klubą ir ten intensyviai mankštintis grupinėje treniruotėje. Galite tiesiog pritaikyti šį metodą atlikdami kokį nors darbą. Pavyzdžiui, einate į mokyklą pasiimti vaikų ar į autobusų stotelę. Užuot ėję tuo pačiu tempu, pabandykite eiti labai greitai, tada sulėtinkite tempą iki įprastinio ir vėl greitinkite. Tokia intervalinė treniruotė leidžia maksimaliai išnaudoti trumpą laiką. Pailsėkite, tada vėl pradėkite intensyviu tempu. Pakartokite. Jūsų ėjimas pėsčiomis iki autobusų stotelės akimirksniu taps efektyvus, jei išnaudosite šį laiką taikydami šią metodiką. 
Pamatykite savo kasdienėje veikloje galimybę pasimankštinti
Pabandykite išnaudoti visas įmanomas progas ir imkitės mankštos. Pavyzdžiui:
jei vykstate automobiliu į parduotuvę, statykite automobilį kuo toliau nuo parduotuvės, kad galėtumėte pasivaikščioti.
Ar jūsų namuose yra laiptai? Sveikiname! Lipkite jais taip greitai, kaip tik galite, ženkite porą laiptų iš karto, derinkite įvairius lipimo laiptais būdus.
Ruošiate vakarienę ir laukiate, kol užvirs vanduo? Per tą laiką atlikite keletą pritūpimų.
Venkite per ilgo sėdėjimo ant sofos priešais televizoriaus ekraną. Atsisėskite ant pilateso kamuolio, jog turėtumėte išlaikyti pusiausvyrą ir įtempti pilvo raumenis.
Sėkmės atliekant kasdienius paprastus mankštos pratimus!

Šaltinis: www.neolifeblog.lt


Pro Vitality+

Pro Vitality+

Mūsų mityba turi poveikį mūsų energijai ir gyvybingumui. Todėl būtina kontroliuoti svorį, būti fiziš..

71.40€

Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)