Mokslas ir Neolife

GNLD / „NeoLife“ produktai yra paremti gamtos ir pagrįsti mokslo. Juose naudojamos tik geriausios kokybės natūralios maistinės medžiagos – žmogaus maisto grandinės sudedamosios dalys, kurių svarba pagrįsta žymiausių pasaulio mokslininkų ir mitybos specialistų moksliniais tyrimais.

GNLD / „Neolife“ didžiuojasi savo Mokslo patarėjų taryba (SAB). GNLD / „NeoLife“ mokslo patarėjų tarybos steigėjas ir garbės narys yra dr. Arthuras Furstas. Dr. Arthuras Furstas yra visame pasaulyje pripažįstamas toksikologijos ir vėžio ligų tyrinėjimo pradininkas. Jis įkūrė Stanfordo vėžio chemoterapijos laboratoriją ir 50 metų buvo pagrindinis asmuo moksliškai tiriantis šios ligos prevenciją. Daugelis jo atradimų leido sukurti novatoriškus GNLD / „Neolife“ produktus. Jo begalinis talentas ir energija, atsidavimas ir vizija yra pagrindinės priežastys, kodėl GNLD / „Neolife“ metai po metų pristato šiuolaikinius produktus, tenkinančius tikruosius žmonių poreikius.


Dr. A. Fursto 1976 m. įsteigta GNLD / „Neolife“ Mokslo patarėjų taryba (SAB) yra vienas iš žymiausių pasaulio mokslininkų ir tyrimų centrų. Mokslo patarėjų tarybos nariai aktyviai dalyvauja šiuolaikiniuose mokslo tyrimuose, o jų publikacijos nuolat spausdinamos moksliniuose žurnaluose, pvz., „Journal of the American College of Nutrition“, „The International Journal of Toxicology“, „The FASEB Journal and The American Journal of Clinical Nutrition“. GNLD / „Neolife“ produktai žymimi SAB ženklu, garantuojančiu, kad produktai saugūs ir veiksmingi.


Mokslo patarėjų tarybos (SAB) nariai:
Your shopping cart is empty!