Apie Neolife

GNLD / „Neolife“ yra tarptautinė kompanija, įsipareigojusi padėti žmonėms kontroliuoti tiek fizinę, tiek finansinę jų gerovę. GNLD / „Neolife“ padeda kitiems geriau gyventi, siūlydama išskirtinius produktus, veiklių lyderių komandą ir neribotas galimybes. Kompanija GNLD / „Neolife“ buvo įkurta JAV 1958 metais. Šiuo metu ji turi oficialias atstovybes drauge su ofisais daugiau nei 55 pasaulio šalyse Amerikoje, Afrikoje, Australijoje, Europoje, Azijoje, Ramiojo vandenyno regione. Turėdama 60 metų patirtį GNLD / „Neolife“ teikia dar vieną privalumą – sėkmę, kurios sulaukę „Neolife“ šeimoje, galėsite ją perduoti ateities kartoms.


 

NeoLife šeimos prekių ženklai


            Maisto papildai            Asmens priežiūros priemonės        Namų priežiūros priemonės

GNLD / „Neolife“ filosofija

SUKURTA GAMTOS: „Neolife“ produktai suteikia natūralių maistinių medžiagų, kad padėtų jums gerai jaustis ir būti energingiems.

PAGRĮSTA MOKSLO: šios maistinės medžiagos pateikiamos bioveiksminga forma išskirtinėse formulėse, todėl jos yra maksimaliai absorbuojamos. Produktams kurti ir gaminti naudojami patys pažangiausi mokslo metodai ir originalios technologijos.

GARANTUOTA KOKYBĖ: „Neolife“ didžiuojasi aukšta kokybe ir saugumo standartais, kurie užtikrina produktų saugumą daugiau nei 50 metų.

DAROME TAI, KAS TEISINGA: „Neolife“ filosofija sako, kad kiekvienas sprendimas yra priimamas jūsų, jūsų šeimos ir aplinkos labui.

GNLD / „Neolife“ vertybės

GNLD / „Neolife“ tvirtai laikosi savo pagrindinių vertybių. Jos sujungia mus kaip komandą ir pritraukia žmones, kurie turi panašių įsitikinimų. Šios vertybės yra:

Absoliutus sąžiningumas visur: darbuose ir žodžiuose „Tai, kas teisinga” yra  auksinė GNLD / „Neolife“ taisyklė. Tai yra daugiau nei gražios idėjos. Tai yra mūsų verslo esmė.

Žmonės yra Nr.1.  GNLD / „Neolife“ tiki, kad pirmasis žingsnis siekiant bet kokių puikių tikslų yra dėmesio sutelkimas kitų svajonėms ir tikslams. Pasiekiamas didžiausias pasitenkinimas, kai matai, kaip kiti siekia savo svajonių... ir pasiekia savo tikslų. Sekdami šiuo pagrindiniu filosofijos principu ir padėdami kitiems siekti jų tikslų, Jūs padedate sau siekti savo tikslų ir svajonių.

Produktai, kurie veikia. Svarbus skirtumas, dėl kurio GNLD / „Neolife“ laiko iškėlusi galvą aukščiau už kitus yra produktai. Produktai, kurie veikia ir kurie sukuria klientų, besinaudojančių jais visą gyvenimą, ratą. Remdamasi šešių dešimtmečių lyderystės ir aukščiausios kokybės produktų gamybos patirtimi, GNLD / „Neolife“ visada tieks šiuolaikiškiausius produktus, atitinkančius žmonių poreikius.

Vienoda galimybė visiems. Nepaisydama lyties, rasės, amžiaus, kultūros, politinių, religinių įsitikinimų, išsilavinimo ir patirties, GNLD / „Neolife“ siūlo geresnio gyvenimo galimybę VISIEMS.Your shopping cart is empty!