Svorio kontrolė

Pastaraisiais metais vakarietiškos mitybos kokybė pamažu prastėja. Daugumos žmonių maiste nebėra reikiamos maistinių makromedžiagų (baltymų, riebalų ir angliavandenių) bei mikromedžiagų (vitaminų ir mineralų), skaidulų ir augalinės kilmės medžiagų pusiausvyros, kasdien reikalingos mūsų organizmui. Pavyzdžiui, net jei suvartojame daugiau nei pakankamai baltymų, juos gauname iš gyvūninės kilmės ir pieno produktų ir dažniausiai kartu su riebalais ir cholesteroliu. Prasta mityba bei sėslus gyvenimo būdas prisideda prie daugelio žmonių svorio padidėjimo.

Visame pasaulyje gydytojai nutukimą laiko pasaulinio mąsto sveikatos problema. Deja, viršsvorį turinčių žmonių skaičius pasaulyje viršijo 1,1 milijardą ir šis skaičius vis didėja! Šiaurės Europos šalyse 40-60 % suaugusiųjų turi viršsvorio.

Dėl viršsvorio kyla daug sveikatos problemų. Norėdami būti sveiki, šių problemų turintys žmonės turi numesti svorio. To galima pasiekti laikantis patogios, saugios ir sveikos svorio mažinimo programos.

Galite rinktis iš kelių šimtų svorio mažinimo programų, tačiau Jums reikia pasirinkti vieną, kuri pakeistų Jūsų mitybos būdą ir padėtų atrodyti puikiai. Todėl siūlome rinktis GNLD / „Neolife“ svorio kontrolės programą, tinkančią ne tik tiems, kurie nori atsikratyti viršsvorio, bet ir tiems, kurie nori palaikyti tinkamą kūno svorį bei kasdien gerai jaustis.


Ami-Tone

Ami-Tone

Aminorūgščių maisto papildas. Vartokite „Ami-Tone“ sportuodami ir norėdami būti geros formos! Ypatin..

59.00€

NeoLifeBar (vaisių ir riešutų batonėlis)

NeoLifeBar (vaisių ir riešutų batonėlis)

„NeoLifeBar“ batonėlis ilgam numalšins alkį. Mėgaukitės šiuo maistingu ir skaniu sojų traškučių, a..

52.60€

NeoLifeShake

NeoLifeShake

Pagerinkite gyvenimo būdą visaverte ir subalansuota mityba!Baltymai yra pagrindinė kiekvienos mūsų..

88.10€

NeoLifeTea

NeoLifeTea

Natūralus arbatos ir žolelių mišinys. „NeoLifeTea“ – skani ir gaivinanti tirpioji arbata, kuri nat..

47.50€

„NeoLife“ plakiklis

„NeoLife“ plakiklis

„NeoLife“ plakiklis, 240 ml talpos...

4.60€

Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)