Apie mus


Nepriklausoma „Neolife“ konsultantė Vaida Jokšienė (ID 57-438783).

Prie „Neolife“ prisijungiau 2009 m. sausio mėnesį. Jau dešimt metų džiaugiuosi puikiais „Neolife“ produktais, kurie man ne tik padeda sveikiau maitintis ir puoselėti odą, bet ir palaikyti nepriekaištingą namų švarą nekenkiant aplinkai. Man „Neolife“ verslo galimybė yra puikus būdas kurti savo verslą be rizikos ir didelių investicijų, dalyvauti įvairiuose mokymuose ir tobulėti kaip asmenybei. Kviečiu prisijungti prie „Neolife“ visus, tiek norinčius naudoti tikrai gerus ir kokybiškus produktus, tiek siekiančius finansinės nepriklausomybės.

Jei turite klausimų, norite pasikonsultuosi, susisiekite su mumis, rašykite el. paštu: info@vitalforce.lt arba skambinkite  tel. nr.: 8 618 56871.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Kauno valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko - valstybinio veterinarijos inspektoriaus 2018 m. vasario 2 d. įsakymu "Dėl maisto tvarkymo subjekto registravimo" Nr. 33ĮV-298 įregistruota Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos tvarkomame Maisto tvarkymo subjektų sąraše Vaida Jokšienė, individualios veiklos vykdymo pažyma Nr. 764144 ir suteiktas atpažinimo numeris 520001621, vykdoma veikla: 47.91 - užsakomasis pardavimas paštu arba internetu, asortimentas: maisto papildai.